IGM to rodzinna czeska firma, która kładzie bardzo duży nacisk na doskonałą obsługę klienta.

Oferujemy szeroką gamę unikalnych, wysokiej jakości maszyn, urządzeń oraz narzędzi. Od 1997 roku nasz przyjazny i profesjonalnie wyszkolony personel świadczy wszystkim naszym klientom najwyższej jakości usługi w każdym zakresie.

• 20-letnie doświadczenie w branży maszyn i urządzeń do obróbki drewna
• Rozległa oferta, dobrze zaopatrzony magazyn i wysokiej jakości produkty
• Konkurencyjne ceny w internecie, w sklepie lub przez telefon
• Fachowe doradztwo wyszkolonego personelu, który pomoże Ci wybrać odpowiednie urządzenie
• Obsługa klienta przed kupnem jak również po zakupieniu

Profil firmy

Firma IGM na rynku maszyn, urządzeń i narzędzi jest wiodącym oraz głównym producentem jak również dystrybutorem, który posiada własne punkty sprzedaży i testowania oraz sklep internetowy. Oferujemy przyjazną i indywidualną obsługę dla tysięcy naszych partnerów handlowych i klientów, do których należą firmy produkcyjne, rzemieślnicy oraz majsterkowicze z całego kraju i zagranicy.

W naszej fercie znajdują się produkty przeznaczone dla cieśli, stolarzy, producentów mebli jak również dla wszystkich entuzjastów, którzy lubią pracować z drewnem.

Ponad 10 000 produktów, które znajdują się w naszej ofercie kupujemy od renomowanych producentów z całego świata oraz od znanych czeskich firm. Zajmujemy się również produkcją urządzeń i maszyn IGM. Nieustannie podążamy za najnowszymi trendami. Opracowujemy i wybieramy ciekawe o wysokiej jakości produkty, które sprawią, że praca z drewnem jest o wiele łatwiejsza i bardziej produktywna.

Wszystkie nasze produkty można znaleźć w kolorowym katalogu, który składa się z ponad 200 stron z doskonałym opisem technicznym i ceną przy każdym produkcie. Zarejestrowanym u nas klientom oraz sprzedawcom gwarantujemy doskonały serwis promocyjny i marketingowy, w tym darmowe wysyłanie drukowanych katalogów jak również kwartalnego minikatalogu, w którym znajdują się aktualne promocje i nowości.

Nasza firma oferuje tylko wysokiej jakości usługi, na których możesz w 100% polegać. Zespół obsługi klienta IGM gwarantuje bezpłatne porady techniczne, pełne wsparcie obsługi klienta, informacje o dostawie, specjalne oferty po obniżonych cenach. Rozpatrywanie reklamacji oraz profesjonalny serwis maszyn, urządzeń, narzędzi i elektronarzędzi wykonywane są z najwyższą starannością, gdzie zawsze szukamy najlepsze rozwiązanie dla każdego klienta.

Dzięki ciągłym innowacjom, bezkonkurencyjnej ofercie, znakomitym cenom i zadowoleniu naszych klientów nasza firma pod względem sprzedaży co roku w znacznym stopniu się rozwija.