Opcje płatności

Zakup towarów w e-sklepie

Wybierz spośród wariantów płatność za pobraniem albo płatność kartą VISA lub MasterCard, którą można dokonać bezpośrednio za pośrednictwem określonego banku, Google Pay i Apple Pay lub klasycznie przelewem bankowym.

 

Towar wysyłamy kurierem transportem paczkowym, kurierem w przypadku przesyłek paletowych lub możecie Państwo wybrać odbiór osobisty w IGM Centrum sprzedaży.

Zakup na fakturę mogą uzyskać przedsiębiorcy kupujący, osoby fizyczne lub prawne prowadzące działalność gospodarczą na podstawie ustawy o licencjach handlowych lub innych przepisów szczególnych, którzy działają w stosunkach ze sprzedającym w zakresie ich działalności gospodarczej lub innej działalności gospodarczej. Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji. Wszystkie zamówienia podlegają aktualnym warunkom handlowym firmy IGM nástroje a stroje s.r.o.

Instytucje państwowe i miejskie - wszystkie władze lokalne, szkoły, uniwersytety, szpitale, więzienia i inne organizacje dotowane przez rząd mogą kupować na fakturę i uzyskiwać towary po złożeniu pisemnego, faksowego lub e-mailowego zamówienia zawierającego numer identyfikacyjny organizacji i oficjalny numer zamówienia.

Zakup towaru w centrum sprzedaży

Akceptujemy płatności w koronach czeskich, płatności można dokonać gotówką lub kartą płatniczą (VISA, MasterCard) w centrum sprzedaży IGM.

Zgodnie z ustawą o ewidencji sprzedaży sprzedający jest zobowiązany do wystawienia kupującemu paragonu. Jednocześnie jest zobowiązany do ewidencjonowania otrzymanego przychodu u administratora podatkowego online; w przypadku awarii technicznej najpóźniej w ciągu 48 godzin..
 

Przy zamówieniu w e-sklepie istnieje możliwość wyboru spośród następujących form płatności:

Łatwo, szybko i bez obaw...