Kreg Logo

Firma Kreg to jeden z wiodących producentów w dziedzinie profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna.

Specjalizuje się m.in. w produkcji stołów frezarskich i akcesoriów, systemów stołów warsztatowych, zacisków i uchwytów, przyrządów do wiercenia i szablonów, szyn prowadzących, przymiarów i wielu innych. Jednak najbardziej znane są niezwykle poręczne przyrządy do wiercenia ukrytych połączeń śrubowych.


Kreg Kreg Kreg


Filmy o produktach Kreg


O firmie

Kreg to firma, która tworzy rozwiązania, które dają stolarzom i majsterkowiczom pewność tworzenia własnych projektów, czyniąc je przystępnymi i przyjemnymi.

Dzięki swoim narzędziom i wielu innym produktom Kreg umożliwia klientom doświadczenia dobrodziejstw połączenia głowy, serca i dłoni, ponieważ to właśnie dzięki temu połączeniu powstały jego produkty i stały się popularne na całym świecie.

Kreg office
Kreg výroba

Historia marki

Historia firmy Kreg rozpoczęła się w 1989 roku wynalazkiem Craiga Sommerfelda, który zaprojektował i zbudował wygodny i łatwy w użyciu system „Jig KREG” do ukrytych połączeń śrubowych do drewna. Produkt szybko zyskał popularność, a Kreg stopniowo stał się liderem w dziedzinie produktów do wiercenia ukrytych otworów. Kreg został założony przez Craiga Sommerfelda z siedzibą w Huxley w stanie Iowa (USA).Produkty pokrewne

Powrót do listy z aktualnościami