CMT Płyn do czyszczenia pił oraz frezów, Formula 2050 - 5l
CMT Płyn do czyszczenia pił oraz frezów, Formula 2050 - 5l

CMT Płyn do czyszczenia pił oraz frezów, Formula 2050 - 5l


Cena katalogowa
251.90 zł
309.84 zł z Vat

Dostępność w magazynie:
Magazyn Tuchoměřice
ponad 10 szt

Kod
C99800103


FORMULA 2050 to bezpieczny i przyjazny (biodegradowalny) dla środowiska płyn czyszczący, ktory został stworzony specjalnie do czyszczenia narzędzi pracujących w obróbce drewna.Drewno podczas obróbki zostawia na ostrzach żywicę i smołę, ktore skracają okres używalności węglika. W wielu przypadkach wy... Cały opis
51


ponad 10 szt
56.40 zł
69.37 zł z Vat

ZNIŻKA

PROMOCJA

ponad 10 szt
251.90 zł
252.95 zł z Vat

FORMULA 2050 to bezpieczny i przyjazny (biodegradowalny) dla środowiska płyn czyszczący, ktory został stworzony specjalnie do czyszczenia narzędzi pracujących w obróbce drewna.
Drewno podczas obróbki zostawia na ostrzach żywicę i smołę, ktore skracają okres używalności węglika. W wielu przypadkach wymagane jest wiele silnych chemikaliów, aby rozpuścić powstały osad. Nasza bezpieczna i nietoksyczna FORMULA 2050 przenika szczeliny żywicy, rozpuszczając jej wiązania z powierzchnią ostrza. Czysta powierzchnia frezu mniej się nagrzewa i lepiej pracuje, a tym samym sprawia, że okres używalności narzędzia przedłuża się.

• Usuwa smołę, żywicę oraz inne osady powstałe podczas pracy na narzędziach (piłach, frezach, wiertłach, nożach, itd.).
• Nietoksyczna, niepalna, posiadająca certyfikat biodegradowalności. Formula 2050 jest bezpieczna, przyjazna środowisku naturalnemu.
• Czyszczona powierzchnia nie wymaga dodatkowego płukania. Chroni przed rdzą i korozją. Nadaje się rownież do stołow frezarskich.
• Może być stosowana w formie sprayu lub w ultradźwiękowych urządzeniach czyszczących poprzez zanurzenie całego narzędzia w płynie.


Produkt ten otrzymał 5 gwiazdek w rankingu czasopisma “WoodR Magazine”

Pojemność: 5 litra


Dokumenty w aktualnej pozycji:
  • Brak dokumentów
Dokumenty w aktualnej pozycji:
  • Brak dokumentów
Może Państwa zainteresować