NOWOŚCI

Kreg Stół zaciskowy Automaxx
Kreg Stół zaciskowy AutomaxxKreg Stół zaciskowy AutomaxxKreg Stół zaciskowy AutomaxxKreg Stół zaciskowy AutomaxxKreg Stół zaciskowy AutomaxxKreg Stół zaciskowy AutomaxxKreg Stół zaciskowy Automaxx

Kreg Stół zaciskowy Automaxx


Cena katalogowa
3 058.98 zł
3 762.55 zł z Vat

Dostępność w magazynie:
do 21 dni

Kod
KCT-COMBO

Essox
51


Zaloguj się i obserwuj dostępność


Uniwersalne mocowanie materiałów za pomocą sprzętu stolarskiego Kreg

Stół zaciskowy Kreg to połączenie sprzętu zaciskowego Kreg. Łącząc regulowany Wielofunkcyjny stojak Kreg wykonany z wytrzymałej stali i płytkę zaciskową Kreg, otrzymujesz idealny zestaw zaciskowy. Zaprojektowany specjalnie do mocowania materiałów, stół ten ułatwi każdą pracę związaną z obróbką drewna - montaż, frezowanie, cięcie, szlifowanie, wiercenie lub klejenie.

Technologia automatycznej regulacji
Dzięki technologii Automaxx zaciski stołowe (w zestawie) automatycznie dostosowują się do grubości materiału za pomocą jednego ściśnięcia uchwytów.

Wytrzymała powierzchnia płyty
Powierzchnia płyty laminowanej o wymiarach 552 x 857 mm jest odporna na kleje. Idealna do wszelkich prac związanych z drewnem - montażu, frezowania, cięcia, szlifowania, wiercenia lub klejenia.

Solidna konstrukcja
Regulowany Stojak wielofunkcyjny Kreg wykonany z wytrzymałej stali zapewnia solidną podstawę dla podstawy stołu Kreg. Wysokość stołu można regulować w zakresie od 790 do 990 mm i jest on wyposażony w nóżki prostujące do poziomowania na nierównych podłogach. Stojak może być wyposażona w kółka.

Wszechstronne zastosowanie
Rozpocznij wydajną pracę z zaciskami. Dzięki Szynom prowadzącym zaciski i ograniczniki mocujące można ustawić wzdłuż krawędzi stołu i dostosować je do dowolnego rozmiaru materiału. W razie potrzeby zaciski można łatwo zdemontować, aby uzyskać idealnie płaską powierzchnię stołu warsztatowego.
Zaciski stołowe Kreg nadają się praktycznie do każdego zadania związanego z obróbką drewna. Można je swobodnie przesuwać wzdłuż szyny, obracać o 360° i po zablokowaniu mocno trzymają w miejscu.

Precyzyjne wyrównanie materiału
Odporne na uderzenia ograniczniki zaciskowe Kreg wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego można przymocować wzdłuż krawędzi do szyny prowadzącej w celu szybkiego i precyzyjnego wyrównania materiału.

• Powierzchnia płyty: laminat odporny na kleje, wymienna
• Powierzchnia mocowania: 552 mm x 857 mm


Zawartość opakowania:
• Laminowana powierzchnia płyty 552 x 857 mm
• Płyta stołu 609 x 914 mm
• Regulowana stalowa podstawa
• 2x Zacisk stołowy o zasięgu 76 mm
• 2 rozmiary szyn prowadzących
• 5x Ograniczniki zaciskowe
• Materiał montażowy
• Instrukcja


NOWOŚCI

Kreg Zacisk stołowy Automaxx 83 mm
Kod: KBC3
259.59 zł
319.30 zł z Vat

NOWOŚCI

Kreg Zacisk stołowy Automaxx 127 mm
Kod: KBC6
273.75 zł
336.71 zł z Vat
Dokumenty w aktualnej pozycji:
  • Brak dokumentów
Może Państwa zainteresować