ZNIŻKA 12 %

PROMOCJA

Kreg Foreman Urządzenie do wiercenia ukrytych połączeń kieszeniowych
Kreg Foreman Urządzenie do wiercenia ukrytych połączeń kieszeniowychKreg Foreman Urządzenie do wiercenia ukrytych połączeń kieszeniowychKreg Foreman Urządzenie do wiercenia ukrytych połączeń kieszeniowychKreg Foreman Urządzenie do wiercenia ukrytych połączeń kieszeniowychKreg Foreman Urządzenie do wiercenia ukrytych połączeń kieszeniowychKreg Foreman Urządzenie do wiercenia ukrytych połączeń kieszeniowychKreg Foreman Urządzenie do wiercenia ukrytych połączeń kieszeniowychKreg Foreman Urządzenie do wiercenia ukrytych połączeń kieszeniowychKreg Foreman Urządzenie do wiercenia ukrytych połączeń kieszeniowychKreg Foreman Urządzenie do wiercenia ukrytych połączeń kieszeniowychKreg Foreman Urządzenie do wiercenia ukrytych połączeń kieszeniowychKreg Foreman Urządzenie do wiercenia ukrytych połączeń kieszeniowychKreg Foreman Urządzenie do wiercenia ukrytych połączeń kieszeniowychKreg Foreman Urządzenie do wiercenia ukrytych połączeń kieszeniowychKreg Foreman Urządzenie do wiercenia ukrytych połączeń kieszeniowych

Kreg Foreman Urządzenie do wiercenia ukrytych połączeń kieszeniowych


Cena katalogowa
2 127.85 zł
2 617.26 zł z Vat

Zaoszczędzisz
12% / 317.96 zł z Vat

Twoja cena
1 869.35 zł
2 299.30 zł z Vat

Dostępność w magazynie:
do 21 dni

Kod
DB210-EUR

51


Zaloguj się i obserwuj dostępność


Profesjonalne urządzenie do ukrytych połączeń kieszeniowych w korzystnej cenie

Kreg Foreman Urządzenie do otworów umożliwia wiercenie ukrytych połączeń kieszeniowych znacznie szybciej i przy użyciu połowy wysiłku niż w przypadku standardowego przyrządu wiertarskiego. Nadaje się zarówno dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów. Wszechstronny, przenośny i niedrogi przyrząd do otworów kieszeniowych jest wyposażony w te same funkcje, co profesjonalne maszyny.

Łatwa konfiguracja i prosta obsługa
Dzięki temu urządzeniu możesz wielokrotnie wiercić ukryte połączenia szybko i dokładnie. Wystarczy pociągnąć za dźwignię, aby uruchomić mocny silnik 110 V, bezpiecznie zamocować obrabiany przedmiot na stole i wywiercić otwór. Ta prosta czynność umożliwia wierenie precyzyjnie umieszczonego otworu kieszeniowego na idealnej głębokości w materiałach o grubości 12-38 mm. W celu precyzyjnego wiercenia ukrytych połączeń maszyna jest wyposażona w prowadnicę i ograniczniki, które zapewniają powtarzalną dokładność. Ponadto na stole znajdują się wygrawerowane oznaczenia ułatwiające ustawienie prowadnicy w zależności od grubości materiału.

Możliwość wiercenia trzech rodzajów ukrytych połączeń
Zawiera standardowe 9 mm wiertło Kreg do ukrytych połączeń, do materiałów o grubości 12-38 mm. Maszyna obsługuje również Wiertło Kreg Micro do wiercenia połączeń w wąskich materiałach lub Wiertło Kreg HD do wiercenia mocnych połączeń w materiałach o grubości 38 mm i większej.

Przenośny, wytrzymały i zapewniający dużo przestrzeni roboczej 
Dzięki lekkiej, ale wytrzymałej konstrukcji maszynę można łatwo transportować. Mimo to jest wyposażona w duży stół, dzięki czemu masz sporo miejsca do pracy. Jest idealna do użytku w warsztacie lub w podróży.

Wbudowany schowek i odsysanie
Wbudowany schowek z pewnością przypadnie Ci do gustu. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pod ręką dodatkowe wiertła, bity lub inne akcesoria. W zestawie znajduje się również adapter do odsysania pyłu. Dzięki temu obszar roboczy będzie idealnie czysty.

• Silnik: 230V
• Wiertła: Kreg Wiertło do ukrytych połączeń kieszeniowych (9 mm), można również używać wierteł Kreg Micro i HD.
• Materiał: Poliuretan; stół ze stopu aluminium
• Mocowanie: materiały o grubości 13-38 mm
• Waga: 11 kg
• Wymiary maszyny (dł. x szer. x wys.): 482 x 750 x 380 mm
• Wymiary stołu: 355 x 597 mm


Zawartość opakowania:
• Kreg Foreman Urządzenie do otworów kieszeniowych
• Prowadnica z ogranicznikami
• Adapter do odsysania pyłu
• Wiertło Kreg do ukrytych połączeń
• Blok do ustawiania wiertła
• Instrukcja


ZNIŻKA 5 %

PROMOCJA

Kreg Foreman HD Wiertło
Kod: DB210-HDB
161.39 zł
198.51 zł z Vat

ZNIŻKA 5 %

PROMOCJA

Kreg Foreman HD Wiertło z tuleją prowadzącą
Kod: DB210-HDBB
356.84 zł
438.91 zł z Vat
Dokumenty w aktualnej pozycji:
  • Brak dokumentów
Dokumenty w aktualnej pozycji:
    Może Państwa zainteresować