IGM Fachmann M112 Frez do rowków z łożyskiem - D12x25x61 S=8 HM
IGM Fachmann M112 Frez do rowków z łożyskiem - D12x25x61 S=8 HMIGM Fachmann M112 Frez do rowków z łożyskiem - D12x25x61 S=8 HMIGM Fachmann M112 Frez do rowków z łożyskiem - D12x25x61 S=8 HM

IGM Fachmann M112 Frez do rowków z łożyskiem - D12x25x61 S=8 HM


Cena katalogowa
81.40 zł
100.12 zł z Vat

Dostępność w magazynie:
03/11/2021

Kod
M112-12081


W celu precyzyjnego frezowania rowków wzdłuż górnego szablonu, frez trzpieniowy posiada nad głównym ostrzem zamontowane łożysko, które umożliwia kopiowanie według szablonu zamocowanego nad obrabianym materiałem. IGM Frezy trzpieniowe z węglika spiekanego z serii FachmannPoszukują Państwo wysokiej ja... Cały opis


Zaloguj się i obserwuj dostępność


Nie ma w magazynie
81.40 zł
100.12 zł z Vat
Nie ma w magazynie
102.30 zł
125.83 zł z Vat
Nie ma w magazynie
160.70 zł
197.66 zł z Vat

W celu precyzyjnego frezowania rowków wzdłuż górnego szablonu, frez trzpieniowy posiada nad głównym ostrzem zamontowane łożysko, które umożliwia kopiowanie według szablonu zamocowanego nad obrabianym materiałem.

 

IGM Frezy trzpieniowe z węglika spiekanego z serii Fachmann

Poszukują Państwo wysokiej jakości frezu trzpieniowego, który spełni wszystkie wymagania oraz, z którym będzie miło pracować ,a który również dostępny jest za rozsądną cenę? Wówczas możemy zaoferować frezy trzpieniowe IGM z serii Fachmann, które z całą pewnością okażą się tym odpowiednim narzędziem. Projektujemy narzędzia wykorzystując do tego celu najnowszą technologię. Nasze frezy posiadają konstrukcję, która zapobiega odbiciu podczas frezowania, dużą powierzchnię przeznaczoną do odprowadzania wiórów oraz teflonowe wykończenie. Podczas produkcji frezów używamy tylko i wyłącznie wysokiej jakości węglika spiekanego, wytrzymałe płatki, jakościowe łożyska kulkowe, a ostrzenie odbywa się  na maszynach CNC. Frezy zapakowane są w przezroczyste, bezpieczne opakowanie. Frezy Fachmann spełniają europejskie normy bezpieczeństwa EN 847/1 i 2. Frezy trzpieniowe są doskonałym narzędziem przeznaczonym do obróbki twardego i miękkiego drewna, sklejki, warstwowych materiałów klejonych, pleksi oraz innych tworzyw sztucznych. Przeznaczone do rzemieślniczego zastosowania.


Twarde i wystarczająco mocne ostrza z węglika spiekanego
W przypadku frezów Fachmann zastosowany jest wyłącznie wysokiej jakości mikroziarnisty węglik spiekany, który jest specjalnie przeznaczony do tnących narzędzi służących do obróbki twardego i miękkiego drewna. Grubość nowego ostrza tnącego wynosi zazwyczaj 2 mm (w zależności od frezu), dzięki czemu frez może być wielokrotnie ostrzony.

Konstrukcja zapobiegająca odrzutom
Frezy Fachmann posiadają konstrukcję korpusu tak zaprojektowaną, aby maksymalnie zabroniła odrzutom podczas frezowania. Konstrukcja frezu spełnia wszystkie kryteria dotyczące bezpieczeństwa zgodnie z normami standardów europejskich EN 847.

Teflonowa powierzchnia PTFE
IGM Frezy trzpieniowe Fachmann pokryte są czerwoną lub czarną teflonową powłoką PTFE, która zabrania powstawaniu korozji i jest bardziej odporna na napalanie pozostałości wiórów przy wyższych temperaturach, które powstają podczas frezowania. Teflon gwarantuje, że frez pozostanie dłużej czysty i dłużej ostry niż frezy, które są pokryte warstwą lakieru.

Precyzyjnie naostrzone
Wszystkie frezy są dokładnie i precyzyjnie naostrzone na szlifierkach CNC. Metoda ostrzenia w połączeniu z ogólną konstrukcją gwarantują czyste cięcia oraz wysoką wydajność urządzenia.

Przejrzyste oznakowanie
Na każdym trzpieniu frezu Fachmann znajdują  się laserowo zaznaczone bardzo ważne dane, które mogą być bardzo pomocne w trakcie użytkowania. Najważniejsze oznakowanie jest to, które zaleca optymalne wprowadzenie trzpienia do tulei. W dalszej kolejności znajduje się numer katalogowy, średnica cięcia, długość cięcia, średnica trzpienia oraz maksymalna zalecana prędkość obrotowa. Wszystko jest czytelnie i przejrzyście oznaczone.

Bezpieczne opakowanie
Frezy trzpieniowe z serii Fachmann pakowane są w praktycznym opakowaniu, które chroni narzędzie przed uszkodzeniem oraz wpływem czynników zewnętrznych. Pomaga zachować porządek podczas przechowywania. Przezroczyste opakowanie posiada zawias z otworem euro służącym do zawieszenia na wystawie sklepowej lub w warsztacie. Trzpień narzędzia jest mocno zamocowany za pomocą inteligentnego systemu kleszczowego, który gwarantuje, że trzpień nie wypadnie. Opakowanie może być również wykorzystane do bezpiecznego transportu frezu trzpieniowego.

Zastosowanie
Frezy nadają się do twardego i miękkiego drewna, sklejki, klejonych materiałów drewnianych, pleksi lub tworzyw sztucznych, częściowo nadaje się również do laminowanych płyt wiórowych i MDF

.

Pierścień zabezpieczający - d8, D9,73, t0,3 mm
3.40 zł
4.18 zł z Vat
Kod: F099-41200
Łożysko - D12 d8 B3,5 IGM
29.70 zł
36.53 zł z Vat
Kod: F079-00400
Dokumenty w aktualnej pozycji:
  • Brak dokumentów
Dokumenty w aktualnej pozycji:
  • Brak dokumentów
Może Państwa zainteresować