IGM Fachmann M110 Frez do rowków z wkręcanym ostrzem - D12x40x80 S=8 HM
IGM Fachmann M110 Frez do rowków z wkręcanym ostrzem - D12x40x80 S=8 HMIGM Fachmann M110 Frez do rowków z wkręcanym ostrzem - D12x40x80 S=8 HMIGM Fachmann M110 Frez do rowków z wkręcanym ostrzem - D12x40x80 S=8 HM

IGM Fachmann M110 Frez do rowków z wkręcanym ostrzem - D12x40x80 S=8 HM


Cena katalogowa
116.30 zł
143.05 zł z Vat

Dostępność w magazynie:
Sklep Tuchoměřice
2 szt

Kod
M110-92081


IGM Frez trzpieniowy Fachmann z wkręcanym HM ostrzem jest  idealnym rozwiązaniem do frezowania rowków. Wkręcane ostrze ułatwia zanurzenie się frezu w materiale. Nienagannie szlifowany i przeznaczony do wszystkich rodzajów materiałów od miękkiego drewna, twardego drewna, DTD, laminatu, klejonych mate... Cały opis


1 szt
116.30 zł
143.05 zł z Vat
Nie ma w magazynie
133.10 zł
163.71 zł z Vat

IGM Frez trzpieniowy Fachmann z wkręcanym HM ostrzem jest  idealnym rozwiązaniem do frezowania rowków. Wkręcane ostrze ułatwia zanurzenie się frezu w materiale. Nienagannie szlifowany i przeznaczony do wszystkich rodzajów materiałów od miękkiego drewna, twardego drewna, DTD, laminatu, klejonych materiałów aż do sztucznego kamienia.

 

IGM Frezy trzpieniowe z węglika spiekanego z serii Fachmann

Poszukują Państwo wysokiej jakości frezu trzpieniowego, który spełni wszystkie wymagania oraz, z którym będzie miło pracować, a który dostępny jest również za rozsądną cenę? Wówczas możemy zaoferować frezy trzpieniowe IGM z serii Fachmann, które z całą pewnością okażą się tym odpowiednim narzędziem. Projektujemy narzędzia wykorzystując do tego celu najnowszą technologię. Nasze frezy posiadają konstrukcję, która zapobiega odbiciu podczas frezowania, dużą powierzchnię przeznaczoną do odprowadzania wiórów oraz teflonowe wykończenie. Podczas produkcji frezów używamy tylko i wyłącznie wysokiej jakości węglika spiekanego, wytrzymałe płatki, jakościowe łożyska kulkowe, a ostrzenie odbywa się  na maszynach CNC. Frezy zapakowane są w przezroczyste, bezpieczne opakowanie. Frezy Fachmann spełniają europejskie normy bezpieczeństwa EN 847/1 i 2. Frezy trzpieniowe są doskonałym narzędziem przeznaczonym do obróbki twardego i miękkiego drewna, sklejki, warstwowych materiałów klejonych, pleksi oraz innych tworzyw sztucznych. Przeznaczone do rzemieślniczego zastosowania.


Twarde i wystarczająco mocne ostrza z węglika spiekanego
W przypadku frezów Fachmann zastosowany jest wyłącznie wysokiej jakości mikroziarnisty węglik spiekany, który jest specjalnie przeznaczony do tnących narzędzi służących do obróbki twardego i miękkiego drewna. Grubość nowego ostrza tnącego wynosi zazwyczaj 2 mm (w zależności od frezu), dzięki czemu frez może być wielokrotnie ostrzony.

Konstrukcja zapobiegająca odrzutom
Frezy Fachmann posiadają konstrukcję korpusu tak zaprojektowaną, aby maksymalnie zabroniła odrzutom podczas frezowania. Konstrukcja frezu spełnieniaja wszystkie kryteria dotyczące bezpieczeństwa zgodnie z normami standardów europejskich EN 847.

Teflonowa powierzchnia PTFE
IGM Frezy trzpieniowe Fachmann pokryte są czerwoną lub czarną teflonową powłoką PTFE, która zabrania powstawaniu korozji i jest bardziej odporna na napalanie pozostałości wiórów przy wyższych temperaturach, które powstają podczas frezowania. Teflon gwarantuje, że frez pozostanie dłużej czysty i dłużej ostry niż frezy, które są pokryte warstwą lakieru.

Precyzyjnie naostrzone
Wszystkie frezy są dokładnie i precyzyjnie naostrzone na szlifierkach CNC. Metoda ostrzenia w połączeniu z ogólną konstrukcją gwarantują czyste cięcia oraz wysoką wydajność urządzenia.

Przejrzyste oznakowanie
Na każdym trzpieniu frezu Fachmann znajdują  się laserowo zaznaczone bardzo ważne dane, które mogą być bardzo pomocne w trakcie użytkowania. Najważniejsze oznakowanie jest to ,które zaleca optymalne wprowadzenie trzpienia do tulei. W dalszej kolejności znajduje się numer katalogowy, średnica cięcia, długość cięcia, średnica trzpienia oraz maksymalna zalecana prędkość obrotowa. Wszystko jest czytelnie i przejrzyście oznaczone.

Bezpieczne opakowanie
Frezy trzpieniowe z serii Fachmann zapakowane są w praktycznym opakowaniu, które chroni narzędzie przed uszkodzeniem oraz wpływem czynników zewnętrznych. Pomaga zachować porządek podczas przechowywania. Przezroczyste opakowanie posiada zawias z otworem euro służącym do zawieszenia na wystawie sklepowej lub w warsztacie. Trzpień narzędzia jest mocno zamocowany za pomocą inteligentnego systemu kleszczowego, który gwarantuje, że trzpień nie wypadnie. Opakowanie może być również wykorzystane do bezpiecznego transportu frezu trzpieniowego.

Zastosowanie
Frezy nadają się do twardego i miękkiego drewna, sklejki, klejonych materiałów drewnianych, pleksi lub tworzyw sztucznych, częściowo nadaje się również do laminowanych płyt wiórowych i MDF.

Dokumenty w aktualnej pozycji:
  • Brak dokumentów
Dokumenty w aktualnej pozycji:
  • Brak dokumentów
Może Państwa zainteresować