Pomysły na prezenty świąteczne

dla rzemieślników, stolarzy i majsterkowiczów.

Kolejny rok, w którym mimo jego bolączek, dotykających zarówno jednostki, jak i całe firmy, my w IGM staramy się być dla Państwa. Zawsze zapewnić dostępność najważniejszych narzędzi do pracy a także utrzymać dla Was przystępne ceny.

Rozbudowaliśmy nasze telefoniczne wsparcie techniczne i czat online. Nasz zespół pracowników komunikuje się w kilku językach świata i zawsze jest gotowy pomóc przy wyborze i zakupie odpowiednich produktów. Niezmiennie w jak najkrótszym czasie staramy się realizować Państwa zamówienia i wszelkie reklamacje. Jesteśmy otwarci na jakiekolwiek uwagi z Państwa strony i bardzo się cieszymy, że możemy być Waszym partnerem w zakresie stolarki i rzemiosła, bez znaczenia, czy jesteście Państwo profesjonalistami, czy też majsterkowiczami.

Koniec każdego roku jest oczywiście nierozerwalnie związany ze świętami Bożego Narodzenia, co łączy się z prezentami świątecznymi i w tym artykule chcielibyśmy dać Wam kilka wspaniałych pomysłów na prezent świąteczny, niezależnie od tego, czy zamierzają Państwo obdarować siebie, czy swoich bliskich.


Zaciski, pomoce warsztatowe, narzędzia, frezy, wiertła, maszyny, piły, szlifierki i inne produkty. W IGM wiemy, że wybór prezentów świątecznych może być uciążliwy. Żeby nie musieli Państwo załamywać nad nim rąk, wybraliśmy dla Was najciekawsze produkty.


Nowości produktowe

W ciągu ostatnich 2 lat dodaliśmy ponad 250 nowych produktów


NOWOŚCI

IGM Kątownik narożny 45°/90° z zaciskami

Jedną z najpopularniejszych tegorocznych nowości jest zestaw kątowników z zaciskami, dzięki którym łączenie ram, korpusów, półek i innych mebli pod kątem 90° lub 45° staje się przyjemnością.NOWOŚCI

Zacisk sprężynowy - 100 mm

Niezwykle silny pomocnik dla każdego majsterkowicza i profesjonalisty. Tego zacisku sprężynowego po prostu nie może zabraknąć w żadnym warsztacie. Użyj go do szybkiego zamocowania do stołu obrabianego przedmiotu, do szybkiego przyciągnięcia do siebie dwóch części na montażu, do klejenia modeli i instrumentów muzycznych lub do klejenia listew.

NOWOŚCI

Kreg Uchwyt do przenoszenia materiału płytowego

Ułatw sobie lub swoim bliskim trudną pracę. Z tym uchwytem bardzo łatwo przeniesiesz ciężkie materiały płytowe, takie jak sklejka, płyty laminowane i inne duże materiały o długości do 2,5 metra i grubości 19 mm.NOWOŚCI

CMT Zestaw tarcz do rowkowania DADO PRO

Wspaniały prezent dla każdego posiadacza piły tarczowej Laguna Fusion1, Fusion2 lub Fusion3. Dzięki temu zestawowi do rowkowania można znacząco rozszerzyć zastosowanie piły tarczowej Laguna. Za pomocą tego zestawu do rowkowania można łatwo i szybko podczas jednego cięcia wykonać rowki w drewnie lub laminacie o szerokości do 20 mm.

NOWOŚCI

IGM Separator trocin i pyłu STO-P100

Każdy, kto posiada urządzenie odciągowe do trocin bez mikrofiltra wie, jak często zapycha się płócienny worek filtracyjny, zwłaszcza przy obróbce płyt MDF lub częstym szlifowaniu. Montując separator na urządzeniu odciągowym do trocin, można oddzielić do 95% pyłu, który w przeciwnym razie zapchałby worek filtracyjny odciągu.

NOWOŚCI

IGM Zestaw dłut tokarskich Cryo HSS 3szt.

Jeśli zamierzasz podarować prezent zapalonemu tokarzowi, to zdecydowanie powinieneś rozważyć ten zestaw dłut tokarskich. Są to dłuta wykonane ze stali hartowanej na zimno, która zapewnia niezwykle długą trwałość i żywotność ostrza. Solidny bukowy uchwyt o długości 220 mm zapewnia pewny i wygodny chwyt oraz precyzyjne prowadzenie dłuta wzdłuż wspornika tokarki.


Pomysły na prezenty

Wybieramy spośród najlepiej sprzedających się produktów


TOP

IGM Ścisk dźwigniowy szybkomocujący

Ścisk dźwigniowy szybkomocujący ze względu na swoją wielofunkcyjność jest niezbędny w każdym warsztacie hobbystycznym i profesjonalnym. Ten ścisk od lat jest jednym z naszych najlepszych produktów, a nasi klienci są z niego niezwykle zadowoleni.

TOP

Kreg Przyrząd do wykonywania połączeń kieszeniowych

Szablon do wiercenia Pocket 310 ułatwia łączenie elementów drewnianych, niezależnie od tego, czy jesteś początkujący w obróbce drewna, czy pracujesz z nim od lat.


TOP

IGM Podkładki antypoślizgowe Loc-Blocks

Produkt, który każdy rzemieślnik i stolarz doceni w swoim warsztacie. Podkładki antypoślizgowe IGM są przeznaczone do mocowania materiału podczas obróbki bez użycia zacisków.TOP

IGM Kątownik stolarski

Nowością i zarazem najbardziej popularnym produktem jest ten wysokiej jakości kątownik stolarski ze stopu aluminium, który jest produktem bardzo trwałym i cenionym przez naszych klientów w warsztacie.

TOP

CMT 7E Frezarka górnowrzecionowa

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki CMT, która ma ponad 50-letnią tradycję, nie tylko na rynku czeskim. Frezarka ta, ze względu na swoją jakość i popularność wśród klientów, jest jednym ze symboli tej marki.

TOP

Piła ręczna składana Silky Pocketboy

Najwyższej jakości japońska piła ręczna. Posiada średni ząb do uniwersalnego zastosowania, cięcia na zewnątrz, drzewa i suchego drewna. Kompaktowa, lekka piła składana z ostrzem 170 mm.


Artykuły będące inspiracją przy wyborze

Regularnie pracujemy nad instrukcjami i opisami parametrów technicznych naszych produktów w celu ułatwienia wyboru.


Szybkomocujący ścisk dźwigniowy

ARTYKUŁ

Szybkomocujący ścisk dźwigniowy ze względu na swoją wielofunkcyjność jest niezbędnym pomocnikiem nie tylko w warsztacie majsterkowicza, ale także w każdym profesjonalnym warsztacie stolarskim. Można go nie tylko zamocować do listwy z T rowkiem, ale może być również używany osobno i służyć do zamocowania obrabianego elementu do stołu podczas frezowania lub klejenia.

Przeczytaj artykuł

Ściski korpusowe to podstawa warsztatu stolarskiego

ARTYKUŁ

Jak sama nazwa wskazuje, ściski są przeznaczone przede wszystkim do ściskania podczas sklejania korpusów, ale mają też inne zastosowanie – idealnie nadają się np. do sklejania spoin. W porównaniu z klasycznymi ściskami mają one kilka zalet, np. szczególnie dużą powierzchnię szczęk, które pozostają po zaciśnięciu w pozycji równoległej, co jest typowe dla tych ścisków.

Przeczytaj artykuł

Jak wybrać odpowiedni klej?

ARTYKUŁ

Kleje można podzielić przede wszystkim ze względu na zastosowanie w środowisku wewnętrznym i zewnętrznym, tj. w jakim środowisku będzie znajdować się spoina. Marka Titebond to jeden z największych producentów klejów do drewna.

Przeczytaj artykuł

Jak wybrać odpowiedni brzeszczot?

ARTYKUŁ

Na wybór odpowiedniego brzeszczotu ma wpływ wiele czynników. Najistotniejsze z nich to rodzaj piły taśmowej oraz rodzaje cięć, jakie będą na niej wykonywane. Dobrze przemyślany dobór brzeszczotu zapewni nie tylko dobrze wykonane cięcia, ale także pomoże przedłużyć jego żywotność. Dodatkowo wpłynie to np. na zmniejszenie hałasu, a tym samym na jakość środowiska pracy.

Przeczytaj artykuł

5 podstawowych frezów trzpieniowych, bez których nie możesz się obejść

ARTYKUŁ

Frezy trzpieniowe to jedne z najbardziej wszechstronnych narzędzi, jakie można znaleźć w warsztacie, ale oferta frezów trzpieniowych oraz zakres ich możliwości jest tak szeroki, że zdajemy sobie sprawę, że naprawdę możesz mieć problem z wyborem odpowiedniego dla siebie frezu, szczególnie jeśli ze stolarką dopiero zaczynasz.

Przeczytaj artykuł

Czyszczenie taśm szlifierskich, wałków i ściernic

ARTYKUŁ

Praktyczny przyrząd pomocniczy, który w znacznym stopniu przedłuża żywotność materiału ściernego. Nie musisz już niepotrzebnie utracać za zakup nowej taśmy szlifierskiej, walca lub tarczy, teraz możesz po prostu poddać recyklingowi te zatkane. Dzięki praktycznemu urządzeniu IGM MCBP oszczędzasz czas zmarnowany podczas czasochłonnej i złożonej wymiany materiałów ściernych.

Przeczytaj artykuł