Gwarancja jakości

2-letnią gwarancję

Na cały asortyment udzielamy 2-letniej gwarancji!

Jakość naszych maszyn, narzędzi i osprzętu jest dla nas bardzo ważna. Aby mieć pewność, że dostarczamy Państwu wysokiej jakości, wydajny produkt, oprócz obwarowanej ustawowo dwuletniej odpowiedzialności za wady, oferujemy również 2-letnią gwarancję na wszystkie nasze produkty dla konsumentów, zakładów i dla rzemieślników. W celu skorzystania z gwarancji nie trzeba się rejestrować, wystarczy zachować dowód zakupu.

Przed użyciem produktu należy zawsze uważnie przeczytać instrukcję obsługi, instrukcje bezpieczeństwa i zalecenia dotyczące produktu. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek wady spowodowane nieprzestrzeganiem tych zaleceń. Szczegółowe informacje na temat warunków gwarancji można znaleźć w sekcji Warunki gwarancji.

 


Zalecane użytkowanie maszyn

Zalecane zastosowanie maszyn i elektronarzędzi określamy zgodnie z naszą klasyfikacją i kierujemy się kombinacją kilku czynników. W szczególności ważne jest, przez kogo dany produkt będzie używany, jak długo, jak często, jak bardzo będzie obciążony i do jakiej pracy zostanie przeznaczony. Upewnij się, że wybrany produkt jest zgodny z zamierzonym zastosowaniem. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt.


Majsterkowicz

Majsterkowicz

Kategoria produktów o niższej mocy, lżejszej konstrukcji i mniejszej wydajności. Przeznaczone do sporadycznego użytku przez jedną osobę i niewielkich obciążeń, w ograniczonym zakresie do bardziej wymagających prac. Odpowiednie do warsztatów domowych lub prac konserwacyjnych. Nie polecamy stosować w profesjonalnej produkcji. Przewidywane maksymalne wykorzystanie do 100 godzin rocznie.Kategoria produktów o niższej mocy, lżejszej konstrukcji i mniejszej wydajności. Przeznaczone do sporadycznego użytku przez jedną osobę i niewielkich obciążeń, w ograniczonym zakresie do bardziej wymagających prac. Odpowiednie do warsztatów domowych lub prac konserwacyjnych. Nie polecamy stosować w profesjonalnej produkcji. Przewidywane maksymalne wykorzystanie do 100 godzin rocznie.


Rzemieślnik

Rzemieślnik

Kategoria produktów o średniej mocy, trwalszej konstrukcji i ulepszonym systemie sterowania w porównaniu z kategorią Majsterkowicz. Zaprojektowane do użytku przez maksymalnie 4 osoby w budownictwie, stolarstwie lub ciesielstwie. Produkty nadają się do małych i średnich warsztatów rzemieślniczych, szkół, okazjonalnych profesjonalnych prac produkcyjnych lub konserwacyjnych. Nie polecamy do seryjnej produkcji w systemie zmianowym.
Oczekiwane maksymalne wykorzystanie wynosi do 1000 godzin rocznie. Przy zastosowaniu w profesjonalnej lub rzemieślniczej produkcji należy regularnie korzystać z specjalistycznego serwisu.


Produkcja profesjonalna

Produkcja profesjonalna

Kategorie produktów charakteryzujących się najwyższą wydajnością, wytrzymałą konstrukcją i innowacyjnymi funkcjami. Zaprojektowane do użytku przez 4 lub więcej osob zatrudnionych w budownictwie, stolarstwie lub ciesielstwie. Odpowiednie do średnich i dużych warsztatów rzemieślniczych, szkół, profesjonalnej produkcji lub prac konserwacyjnych.
Szacowany maksymalny czas użytkowania do 1500 godzin rocznie. W przypadku stosowania w produkcji profesjonalnej lub rzemieślniczej wymagany jest regularny specjalistyczny serwis.